Horúca novinka od Huawei

by:
Category :Nezařazené

Pred pár týždňami spoločnosť Huawei, na berlínskom veľtrhu IFA, predstavila svoj celkom nový smartphone rady Nova. Tento nový tip mobilných telefónov sa pýši nadštandardnou výbavou, exkluzívnym dizajnom a to všetko za veľmi priaznivú cenu. Z prvých dvoch vystavovaných modelov sa na slovenský trh dostane pravdepodobne ten menší, päť palcový. Huawei Nova sa vyznačuje celokovovým, zaobleným telom s plastovým prúžkom na zadnej strane.
 pracovní pomůcky
Display smartphone je vybavený Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov a novinkou je 2,5D zakrivené ochranné sklo.
 
Hrúbkamobilného telefónu je púhych 7,1 mm a dokresľuje tak jeho veľkú eleganciu a celkovo veľmi dobrý dojem z luxusného a detailného spracovania.
 
Príslovie, že niečo šliape ako švajčiarske hodinky, platí pre tento model jednoznačne a to vďaka osemjadrovému procesoru a 3 GB operačnej pamäte. A súčasne vďaka nadstavbe v podobe operačného systému Android 6.0.
 
Na zadnej časti mobilu sa veľmi esteticky vyníma čítačka odtlačkov prstov, ktorá zabezpečuje pre prístroj maximálnu ochranu proti zneužitiu a navyše prichádza s pár funkciami navyše.
 
Zaslúženej pozornosti výrobcom telefónu sa dostalo tiež dvojici fotoaparátov, ktoré využívajú tie najmodernejšie, dostupné technológie a algoritmy pre ich vylepšenie. Hlavný fotoaparát s veľkosťou 12 Mpx vsádza hlavne na väčší počet pixelov a na plne automatické ostrenie s fázovou detekciou, ktorú poznáme predovšetkým z digitálnych zrkadloviek.
 focení mobilem
Pre, dnes veľmi populárne, predné širokouhlé selfie fotografie, je v tomto mobile zabudovaná selfie kamera s rozlíšením 8 Mpx.
 
Nielen funkčnosťou a vybavením, ale tiež výdržou batérie tento model mobilného telefónu oslní. Vysokokapacitná batérie zabezpečia až 48 hodinovú prevádzku na jedno nabitie.
 
Ak k vyššie uvedenému ešte naviac uvedieme, že sa s cenou vojdete pod 350 Euro, je v podstate jasné, o akom smartphonu budete pri výmene Vášho súčasného mobilu uvažovať.